Bumerang

21 Nisan 2014 Pazartesi

Beats wireless kulaklık inceleme

        Yabancı internet sitelerinde olup bizde pek yapılmayan, teknolojik cihaz tanıtımlarında kullanılan "unboxing" aktivitesini blogumda başlatıyorum. Ama onlar gibi video ile değil fotoğraflarla yapacağız. Biliyorum video ile yapılanlar oldukça sıkıcı olabiliyor. Fırk fırk burnunu çeken, konuşmayı uzattıkça uzatan,  bir paketi 15-20 dakika açamayan arkadaşlarınki gibi olmayacak benimki. Az ve öz bilgiyi fotoğraflarla destekleyeceğim o kadar. Bundan sonra aldığım cihazların paketini birlikte açacağız. Haydi hayırlı olsun....


İlk olarak "Beats wireless kulaklık"tanıtacağım sizlere.  Kulak içine oturtulan kulaklıklar benim kulağımın yapısı itibariyle bir türlü yerinde durmaz zırt pırt düşer. Hatta apple'ın yeni cihazlarıyla birlikte verdiği ama benim daha önceden aldığım her kulağa uyduğu söylenen kulaklığı bile durmuyor kulağımda. Allahtan koca koca kulaklıklar moda oldu da ben de rahatladım. Artık seyahatlerde, evde, sporda, her yerde kullanabileceğim bir wireless kulaklığım var.
Paketin ön ve arka yüzü
Paketin dışındaki jelatinden kurtulup, siyah kutuyu çekip kırmızı kutuya ulaştığımızda şık bir tasarımla karşılaşıyoruz. Kutunun kenarındaki siyah parçayı tutup kapağını açtığımızda, sağ taraftaki siyah bölümde kulaklığımız, sol taraftaki bölümde de kablolarımız, cihazı temizleyebileceğimiz bez, kulanım kılavuzu mevcut.


Kutunun solunda siyah tutma parçası göreceksiniz, onu kuvvetlice çekin kapak açılacaktır. Cırt cırtlı parça biraz zor açılıyor, yanlış birşey mi yapıyorum diye insan tedirgin oluyor.Soldaki kutunun içeriği


Ve işte kulaklığımız. Şık bir saklama çantasının içinde. Çantasının içine katlanarak konuyor.


Kulaklığın üzerine kullanımla ilgili bir etiket yapıştırılmış.
Kulaklığımızın alt kısmında biri şarj diğeri kablolu bağlantı için iki soket bulunuyorGelelim incelememize. Kulaklık paketten şarjlı olarak çıkıyor. Cihazı açtıktan sonra bağlanacağı cihazla  eşleştirmek kolay. Kablo ile de bağlanmak mümkün. En güzel özelliği de cihazın üzerinde de bir mikrofon olması ve bu sayede siz telefonunuzdan wireless olarak müzik dinlerken arama geldiğinde, müzik sesi kesiliyor ve açma kapama tuşuna bir kez basarak telefonu cevaplayabiliyor ve kablosuz olarak rahatça dolanırken konuşabiliyorsunuz. Ben cihazdan memnun kaldım, sizlere de tavsiye ederim. Bir sorunuz olursa lütfen yazın.

Sevgiler Başak
13 yorum:

 1. Güzel bir inceleme yazısı, Beats markasına diyecek yok zaten.
  Ben yaklaşık bir buçuk yıl önce Parrot Zik aldım. İlk akıllı kablosuz kulaklık. Sağ kulaklıkta Nfc sensörü var. Sadece tek parmağınızla kulaklığa dokunarak müziği başlatıyorsunuz. İleri harekette bir sonraki şarkı, arkaya doğru harekette ise bir önceki şarkı çalıyor. Kulaklıkta çift mikrofon sistemi var. Özellikte uçakta çok işe yarıyor. Mikrofonlar dışardaki gürültüye göre size sessiz bir ortam yaratıyor. Uçak sesinden rahatsız olanlar için bire bir. Ayrıca kulaklığı kulaklarınızdan çıkarttığınızda müzik veya video kendiliğinden duruyor, taktığınızda kaldığı yerden devam ediyor.
  Ürünün videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
  http://www.youtube.com/watch?v=xomjmWwyOrU

  Güzel yazınız için çok teşekkür ederim. Saygılar.

  YanıtlaSil
 2. yalnız 1 tane daha jak olması lazım :)

  YanıtlaSil
 3. Başak hanim bu ürün beats studıo wireless değil dimi küçük göründü bana beats solo hd wireless sanırım

  YanıtlaSil
 4. Başak hanim bu ürün studıo wireless mi yoksa solo hd wireless mı

  YanıtlaSil
 5. Başak hanim bu ürün beats studıo wireless değil dimi küçük göründü bana beats solo hd wireless sanırım

  YanıtlaSil
 6. Solo hd değil tam adı Beats wireless (beats by dr. Dre) on the ear modeli

  YanıtlaSil
 7. ürünün yeni versiyonunu beatsturkey.com adresinden satın aldım gayet memnunum uçak yolculukları için birebir

  YanıtlaSil
 8. Mrb ben dün beats vireless studio bluetooth Kulaklı aldım ve bunu özellikle tv de film izlerken sesini sadece benim duyabilicegim şekilde yüksek sesle izlemek için aldım tv im samsung akıllı tv ve telden bluetoothla bağlantı kurup film müzik işlemini yapabiliyorum ama kulaklıktan baglanamiyorum Aldığım yerde özellikle bunu belirttim ve olacağını söylediler ama malesef her bluetooth aygıtı bulurken beast I bulamıyor bilen varsa yardimci olabilirmi acaba?

  YanıtlaSil
 9. Mrb ben dün beats vireless studio bluetooth Kulaklı aldım ve bunu özellikle tv de film izlerken sesini sadece benim duyabilicegim şekilde yüksek sesle izlemek için aldım tv im samsung akıllı tv ve telden bluetoothla bağlantı kurup film müzik işlemini yapabiliyorum ama kulaklıktan baglanamiyorum Aldığım yerde özellikle bunu belirttim ve olacağını söylediler ama malesef her bluetooth aygıtı bulurken beast I bulamıyor bilen varsa yardimci olabilirmi acaba

  YanıtlaSil
 10. Kablolu iki taraftan ses geliyor ancak kablosuz bağlandığım Zaman sol tarafta ses gelmiyor neden ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayni sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildin mi acaba?

   Sil
 11. Ayni sorun bende de var kablosuz sol taraftan ses gelmiyor çözümünü bilen var mi acaba?

  YanıtlaSil